İKÜSAT Fethiye Gezisi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sualtı Topluluğu (İKÜSAT), 15-18 Haziran tarihleri arasında Fethiye’de 8 dalış, kültür gezisi, Jeep Safari ve Atv turunu kapsayan etkinlik düzenledi. 

Etkinlikte; Canan Kaya 1 yıldız, İKÜSAT Başkanı Taha Kanayran ve Cihadiye Arıcıoğlu 2 yıldız eğitimlerini başarıyla tamamladılar. 

Öğrencilerimizi tebrik eder, keyifli dalışlar dileriz.
 

Orta Düzey Excel Eğitimi 

Liderlik ve Yöneticilik Kulübü tarafından, 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 20.00’de Google Meets üzerinden “Orta Düzey Excel Eğitimi” düzenlendi. 160 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen eğitime, Turkish Airlines IT Project Manager Salih Hocaoğlu konuk oldu.
Excel programı ile öğrencileri iş hayatına geçmeden önce tanıştırarak, yeterli düzeyde kullanabilmelerinin amaçlandığı etkinlik, soru-cevap kısmı ile sona erdi.
 

“Dijital Çağda Yeni Bir Kariyer Alanı Olarak Kullanıcı Deneyimi”

Yeni Medya ve İletişim Bölümü, Etkili İletişim Kulübü ile +1 Down ve Otizm Farkındalık Kulübü iş birliğinde, 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 19.00’da CATS üzerinden “Dijital Çağda Yeni Bir Kariyer Alanı Olarak Kullanıcı Deneyimi” başlıklı webinar düzenlendi. Etkinliğe konuşmacı olarak katılan Eğitmen Ahmet Erşanlı, kullanıcı deneyimi alanında profesyonel olarak sergiledikleri işleri, UX Researcher ve UX Designer iş ilanlarını, freelance çalışma ortamını öğrencilerimize aktardı. Etkinlik, öğrencilerimizin sorularının cevaplandırılmasının ardından sona erdi.
 

“Atatürk ve Gençlik”

Atatürkçü Düşünce Kulübü (ADK) ile Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAMER) iş birliğinde, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları” kapsamında “Atatürk ve Gençlik” paneli düzenlendi.

“Sporcu Öğrencilerle 19 Mayıs Paneli”

Kültür Noktası tarafından, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları” kapsamında 19 Mayıs Çarşamba günü “Sporcu Öğrencilerle 19 Mayıs Paneli” düzenlendi.

Voleybol Erkek Takımı Kaptanı Ahmet Can Genç, Voleybol Kadın Takımı Kaptanı Neslişah Karamürsel, Tenis Kadın Takımı Kaptanı Sena Kulüp, Futbol Takımı Kaptanı Arif Baş, Basketbol Erkek Takımı Kaptanı Alptuğ Beteroğlu ve Paralimpik Yüzme dalından Umut Ünlü’nün konuşmacı olarak katıldıkları etkinliğin moderatörlüğünü, Öğrenci Konsey Başkan Yardımcısı Dilruba Şahin üstlendi. 

“Öğrenci Kulüpleri ile Gençlik Paneli”

Kültür Noktası, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları” kapsamında 18 Mayıs Salı günü saat 19.30’da CATS Calloborate üzerinden “Öğrenci Kulüpleri ile Gençlik Paneli”ni düzenledi.

Etkili İletişim Kulübü’nden Efe Anğın, Yeni Medya ve İletişim Kulübü’nden Fırat Baydilek, Lojistik Kulübü’nden İbrahim Selim, IEEE Kulübü’nden Nisanur Kurt ve ASİMOV Teknoloji Kulübü’nden Ahmet Can Günay’ın konuşmacı olarak katıldıkları panelin moderatörlük görevini, Kültür Noktası İletişim Sorumlusu Doğa Kurtyiğit üstlendi.