“İKÜ Mezunları Yeni Yıla Merhaba Yılbaşı Yemeği”

İKÜ Mezunları ve Mensupları Derneği (İKÜMED), her sene geleneksel olarak yapılan “İKÜ Mezunları Yeni Yıla Merhaba Yılbaşı Yemeği”ni 21 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Şişhane Firuze İKSV’de düzenledi. 50 mezun ve 9 mensup olmak üzere toplam 59 katılımcı ile gerçekleştirilen yemekte, farklı dönemlerden mezun ve mensupların tanıştığıp kaynaştığı eğlenceli saatler geçirildi. Piyango çekilişi ve müzikli eğlence ile yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşayan katılımcılar, organizasyondan aldıkları memnuniyeti dile getirdiler. 
 

Sağlıklı Cinsel Yaşam Akademisi “Cinsellikte Onay Kavramı ve Kültürü”

Kültür Noktası (ÖYKMDB), sekiz seminerden oluşan “Sağlıklı Cinsel Yaşam Akademisi”nin güz dönemindeki son semineri 12 Aralık Çarşamba günü Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi. Etkinliğe konuşmacı olarak katılan Seksolog Rayka Kumru, “Cinsellikte Onay Kavramı ve Kültürü” konusunu katılımcılara aktardı. Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Kumru, onay kavramının “evet, evettir” ya da “hayır, hayırdır” kadar basit olmadığından bahsetti. 
 

İKÜ Kültür Noktası “Mezun İlişkileri Çalıştayı”nı Düzenledi

İKÜ Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası) tarafından, mezun ilişkileri yönetiminin etkili ve verimli yapılabilmesi adına yapılan çalışmalar kapsamında Mezun İlişkileri Çalıştayı, 30 Kasım Cuma günü tam gün süren bir etkinlik olarak gerçekleştirildi.

Mezunumuz Ata Ertuğrul Ernst & Young Bünyesinde Çalışmaya Başladı

Üniversitemizin İşletme Bölümü mezunlarından 2016-2018 Dönemi Öğrenci Konseyi Başkanımız Ata Ertuğrul; dünya çapında yaklaşık olarak 140 ülkede faaliyet gösteren uluslararası denetim ve danışmanlık hizmetleri firması Ernst & Young ‘ın yeni mezun programı içerisinde düzenlediği tüm mülakatları başarıyla tamamlayıp, şirket bünyesinde çalışmaya hak kazanmıştır. Mezunumuzla gurur duyuyor, başarı ve esenlik diliyoruz. 

“İKÜ Mezunlar Günü” Etkinliği Gerçekleştirildi

İstanbul Kültür Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (İKÜMED), 7 Ekim Pazar günü Ataköy yerleşkesinde “İKÜ Mezunlar Günü” etkinliğini düzenledi.

Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe; Gül Akıngüç, Mütevelli Heyet Başkanımız Dr. Bahar Akıngüç Günver, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Güzel, Bakırköy Belediye Başkanı Op. Dr. Bülent Kerimoğlu, Dekanlarımız, Hocalarımız ve mezunlarımız katıldı.

İKÜ Mezunlar Günü

İstanbul Kültür Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (İKÜMED), 7 Ekim Pazar günü 14.00 – 18.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde İKÜ Mezunlar Günü etkinliğini düzenleyecek.

Öğrencilik yıllarını, arkadaşlarını ve hocalarını özleyen tüm İKÜ mezunlarının bir araya geleceği etkinlikte, 2008 yılı mezunlarına anı madalyonu takdim edilecek.