Atölyeler

İstanbul Kültür Üniversitesi Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi’nin organizasyonuyla gerçekleşen atölye programlarıyla, öğrenci ve mezunlarımızın kariyer süreçlerini desteklemek, girişimcilik yolunda kendi potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmak ve iş hayatına adaptasyona ilişkin konularda farkındalıklarını artırmalarını amaçlıyoruz. 

GÖRGÜ KURALLARI ATÖLYESİ

Görgü kuralları toplumdaki uygarlık düzeyinin göstergesidir. İnsanın bencil, kaba düşüncelerden sıyrılarak başkalarına karşı davranışlarını bir düzene koymasını, onun duyarlı ve nazik olmasını; böylece insanların birbirleriyle olan ilişkilerinin sağlıklı ve tutarlı olmasını sağlar. Görgü kurallarına uymak, diğer insanlara saygı göstermek, onların duygularına önem vermektir. Görgü kurallarına uyan kişiler; terbiyeli, saygılı, nazik olarak nitelendirilmektedir. Eğitim Güneş Tulga tarafından yürütülmektedir.
Görgü

İŞE HAZIRLIK EĞİTİMLERİ

Kültür Noktası Profesyonel Kariyer Koordinatörlüğü tarafından öğrenci ve mezunlarımızın kariyer yolculuklarına destek olmak amacıyla düzenlenmektedir. Her iki dönemde de açılan eğitim CATS üzerinden asenkron olarak öğrenci ve mezunlarımıza sunulmaktadır.  


Son Güncelleme Tarihi: Cu, 11/10/2023 - 10:46