UniCal

Kültür Noktası, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları kapsamında “Omuzlarımdaki 19 Mayıs” başlıklı webinar düzenleyecek. Araştırmacı & Yazar Numan Aydınoğlu’nın konuşmacı olacağı etkinlik, 19 Mayıs Çarşamba günü saat 13.00’te Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölümü ile Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAMER) iş birliğinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları kapsamında “Atatürk ve Gençlik” başlıklı webinar düzenlenecek. Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencilerimizden Emre Okur ve Başak Doğan’ın konuşmacı olacakları etkinlik, 19 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00’te Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları kapsamında 19 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00’de Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden “Sporcu Öğrencilerle 19 Mayıs Paneli”ni düzenleyecek.

Online

İnsan Kaynakları Kulübü ile İşletme Yönetimi Programı iş birliğinde, iş görüşmelerinde öne geçirecek beden dili tüyolarını öğrencilere aktarmak amacıyla “Beden Dilin ile Öne Geç” başlıklı webinar düzenlenecek. Egitmen & Mutluluk ve Huzur Koçu Sema Aksu’nun konuşmacı olacağı etkinlik, 21 Mayıs Cuma günü saat 17.00’de Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Liderlik Ve Yöneticilik Kulübü, öğrencilere iş hayatlarında kullanacakları Excel programı ile ilgili bilgi vermek amacıyla “Orta Düzey Excel Eğitimi”ni düzenleyecek. Turkish Airlines IT Project Manager & Data Analyst Salih Hocaoğlu tarafından verilecek eğitim, 22 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de Google Meets üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

İKÜ Kültür Noktası'nın 2020-2021 Akademik Yılı mentorlarına özel gerçekleştireceği programda, öğrencilerin Linkedin profillerini geliştirmeleri üzerine bilgi paylaşımı ve uygulamalar yapılacak. 25 Mayıs Salı günü saat 17.00'de Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek etkinliğin moderatörlüğünü, Kültür Noktası Birim Başkan Yardımcısı Mücella Ezgin üstlenecek.

Online