UniCal

Kültür Noktası tarafından düzenlenen Afet Sonrası Sürdürülebilir Yaşam Akademisi kapsamında "Türkiye'de Depremler ve Afet Eğitimi" başlıklı etkinlik gerçekleştirilecek. Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Jeofizik Yük. Müh. Prof. Dr. Doğan Kalafat'ın konuşmacı olacağı etkinlik, 4 Nisan Salı günü saat 15.00'te Microsoft Teams uygulaması üzerinden yapılacak.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 7 Nisan 2023 Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası tarafından düzenlenen Afet Sonrası Sürdürülebilir Yaşam Akademisi kapsamında "Afet Döneminde Farklı Açılardan Sosyal Medya" başlıklı etkinlik gerçekleştirilecek. Yeni Medya ve İletişim Bölüm Başkan Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Ceren Bilgici'nin konuşmacı olacağı etkinlik, 13 Nisan Perşembe günü saat 15.00'te Microsoft Teams uygulaması üzerinden yapılacak.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 14 Nisan 2023 Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 28 Nisan 2023 Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 5 Mayıs 2023 Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 12 Mayıs 2023 Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online