Trimetrix HD: Dört Bilimli Ölçme Değerlendirme Aracı

Sahip olduğunuz güçlü yönleri, gelişim alanlarınızı, davranış tercihlerinizi ve sizi harekete geçiren itici güçleri, kısacası kendinizi keşfedeceğiniz bir danışmanlık sürecini yaşamak ister misiniz?

Trimetrix HD Talent Yönetici ve Talent Insght raporlarıyla hedeflerinize daha sağlam ve güçlü adımlarla yaklaşacaksınız.

TriMetrix HD dört ayrı bilimi birleştiren ve performansın anahtar alanlarını görmenizi sağlayan güçlü bir ölçme ve değerlendirme aracıdır.

NASIL davranıyoruz ve iletişim kuruyoruz: DISC

NEDEN harekete geçiyoruz: Motivatörler

HANGİ yetkinliklerde ne derecede ustalaşmışız: Yetenekler

HANGİ kişisel yeteneklere sahibiz: Algılar (Boyutsal Denge)

Bu katmanlı yaklaşım insanların potansiyel güçlü yanları hakkında farkındalık kazanması, gelişim alanlarını keşfetmesi ve profesyonel gelişimleri için aksiyon planı hazırlamaları için muhteşem bir zemin hazırlar.

Kişiyi tüm boyutlarıyla inceleme ve anlama fırsatı sunan TriMetrix HD, danışmanlık sürecinde kişiye doğru hedefler koymak, en doğru stratejik planlar dahilinde bir aksiyon planı oluşturmak için en etkili araçtır. 

Kültür Noktası olarak öğrenci ve mezunlarımıza en etkili şekilde danışmanlık hizmeti vermek amacıyla TriMetrix HD Dört Bilimli Ölçme Değerlendirme Aracı’yla hizmet vermekteyiz.