UniCal

Eğitim Fakültesi ile PDR Kulübü iş birliğinde, 3. ve 4. sınıf öğrencilerini KPSS’ye hazırlık süreci hakkında bilgilendirmek amacıyla “KPSS’ye Nasıl Hazırlanılır?” başlıklı etkinlik düzenlenecek. PEGEM Eğitim Kurumları’ndan Uzman Mehmet Gürer’in konuşmacı olduğu etkinlik, 10 Aralık Salı günü 10.00-12.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Kültür Noktası, öğrenci ve mezunlarımızı Avrupa ve Amerika’daki iş ve staj imkânlarıyla ilgili bilgilendirmek amacıyla “Avrupa ve Amerika'da İş ve Staj İmkânları Semineri”ni düzenleyecek. Prudential First Kariyer Danışmanı Binnur Yılmaz’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 10 Aralık Salı günü 14.00-15.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türkçeyi etkili konuşabilmeleri ve beden dilini doğru kullanabilmeleri amacıyla “Diksiyon ve Etkili Beden Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İlknur Güneş tarafından verilecek eğitim, 10 Aralık Salı günü 15.00 -18.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi

İletişim Sanatları Bölümü ile Communication Arts Club iş birliğinde, öğrencilere etkili iletişim hakkında bilgi vermek amacıyla “İnsan Kaynakları ve Etkili İletişim” başlıklı söyleşi düzenleyecek. TAV İşletme Hizmetleri İnsan Kaynakları Müdürü Gülşah Yüksel Aktolga’nın konuşmacı olacağı etkinlik, 10 Aralık Salı günü 15.00-16.00 saatleri arasında Seminer Salonu 2’de gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ İşletme Girişimcilik ve İnovasyon Kulübü, Türkiye’de etik anlayışı bilincinin oluşması, gelişmesi ve yaygınlaşması için her alanda görev yapacak genç etik liderlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla “Etik Lider Akademisi” konferanslarını düzenlemeye devam ediyor. Denetimden pazarlamaya, hukuktan sanata, perakendeden lojistiğe farklı sektörlerden üst düzey yöneticilerin katılacağı etkinlik, 10 Aralık Salı günü 18.00-20.00 saatleri arasında B1-5 amfisinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Communication Arts Club ile İletişim Sanatları Bölümü iş birliğinde, öğrencilere sektörel boyutta yaratıcı düşünmenin ve farklı fikirler üretmenin niteliğinin anlatılacağı “İş Hayatında Yaratıcı Düşünme ve Fikir Üretme Metodları” başlıklı söyleşi düzenleyecek. Kaykayoğlu Grup Tasarım Direktörü Yağız Bora Kaykayoğlu’nun konuşmacı olacağı etkinlik, 11 Aralık Çarşamba günü 13.00-15.00 saatleri arasında ZD-3 numaralı amfide gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası ile AIESEC firması iş birliğinde, 11 Aralık Çarşamba günü 13.00-16.00 saatleri arasında Kültür Noktası Deneyim ve Gelişim Ofisi’nde “İngilizce Mülakat Simülasyonu” düzenlenecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, 2019-2020 Akademik Yılı kapsamında “Günceli Yakalamak” isimli bir seminer programı düzenleyecek. Psikoloji Bölümü öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Önder Kavakçı'nın “Travma” konusunda öğrencilerimizi bilgilendireceği seminer, 11 Aralık Çarşamba günü 14.00-16.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, 11 Aralık Çarşamba günü Ataköy yerleşkesi Vip Salonu’nda saat 20.30’da “Mezun Mentorluğu Projesi Tanışma Toplantısı”nı düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Steam Club, İngilizce Hazırlık Sınıfı öğrencilerinin genel kültürlerine ve İngilizce kelime bilgilerine katkıda bulunmak amacıyla 12 Aralık PErşembe günü 09.00-13.00 saatleri arasında C Blok Seminer Salonu’nda “Explained: Coding” isimli belgesel filmin gösterimini yapacak.

Şirinevler Yerleşkesi

Psikoloji Kulübü, öğrencilerin psikanaliz ve sinirbilim kavramlarını bir arada nasıl kullanabileceklerini keşfedebilmeleri amacıyla “Nöropsikanaliz” başlıklı bir etkinlik düzenleyecek. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'ndan Psikiyatrist Doç. Dr. Hakan Atalay'ın konuşmacı olacağı etkinlik, 12 Aralık Perşembe günü 11.00-13.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, sevgi evindeki çocuklarda farkındalık yaratmak amacıyla Türk İşaret Dili sınıfı öğrencileri ile 12 Aralık Perşembe günü 14.00-17.00 saatleri arasında “Göztepe Semiha Şakir Çocuk Evi”ni ziyaret edecek.

Kampüs Dışı

PDR Kulübü ile Eğitim Bilimleri Bölümü iş birliğinde, özel eğitime gereksinim duyan öğrenciler hakkında Eğitim Fakültesi öğrencilerine farkındalık yaratmak amacıyla “Özel Öğrencileri Fark Et” başlıklı konferans düzenleyecek. İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Dr. Mine Akkaynak’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 13 Aralık Cuma günü 09.00-16.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Liderlik ve Yöneticilik Kulübü, öğrencilere drama eğitimi vermek amacıyla “Özgüven Öğrenilebilir mi?” başlıklı bir söyleşi düzenleyecek. Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden Psikolog Ayşegül Çelik ile Mercedes Benz Türk Daimler A.Ş. Proje Yöneticisi Pınar Dursun’un konuşmacı olacakları etkinlik, 13 Aralık Cuma günü 14.00-17.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Doğa Yürüyüşleri ve Kampçılık Kulübü, doğal güzellikleri kulüp üyeleri ile keşfetmek amacıyla 15 Aralık Pazar günü “Bolu Abant Gölü Doğa Yürüyüşü” gezisini düzenleyecek.

Kampüs Dışı

Yeni Medya ve İletişim Kulübü ile Yeni Medya ve İletişim Bölümü iş birliğinde, öğrencilerin kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi konularında uygulamalı bir çalışma deneyimi yaşamaları amacıyla “Kullanılabilirlik ve Kullanıcı Deneyimi Semineri”ni düzenleyecek. UX Services Senior User Experience Researcher Ahmet Erşanlı’nın konuşmacı olacağı etkinlik, 16 Aralık Pazartesi günü 09.00-12.00 saatleri arasında 1A 03-05 numaralı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Uluslararası Ticaret Kulübü ile Ekonomi Kulübü iş birliğinde, öğrencilerimizin kariyer planlamalarına destek olmak amacıyla “Farkındalık Zirvesi” düzenlenecek. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Beykoz Üniversitesi’nden Prof. Dr. Pınar Tınaz ve Bali Müşavirlik’ten Yasemin Bali Çetin’in konuşmacı olacakları etkinlik, 17 Aralık Salı günü 12.00-16.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkesi Z Katı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Fotoğrafçılık Kulübü, fotoğrafçılığın inceliklerini ve püf noktalarını öğrencilere anlatmak amacıyla “Moda Fotoğrafçılığı” başlıklı söyleşi düzenleyecek. İletişim Tasarımı Bölümü mezunlarımızdan Fotoğraf Sanatçısı Aykut Gürel’in konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 12.00-16.00 saatleri arasında Fotoğrafçılık Stüdyosu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, Türkiye’deki gençlerin iş hayatına başlamalarında destek sağlamak amacıyla Turkcell tarafından hayata geçirilen Gençyetenek Programı’nı öğrencilerimize tanıtacak. GNCYTNK Proje Müdürü Serhat Sezgin’in konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 14.00-15.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKUVENT, öğrencilerin sınav motivasyonlarını artırmak amacıyla “Karanlıkta Motivasyon” başlıklı etkinlik düzenleyecek. Motivasyon Konuşmacısı Volkan Akay’ın konuşmacı olacağı ve karanlık bir ortamda gerçekleştirilecek etkinliğe, 17 Aralık Salı günü 14.00-17.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

Deep Learning Kulübü ile Matematik Bilgisayar Kulübü iş birliğinde, öğrencileri Flutter özelinde Google teknolojileri ile tanıştırmak amacıyla “Flutter Atölyesi” düzenlenecek. Boomsetter firmasından Programcı Sercan Yusuf ile Veli Bacik’in konuşmacı olacakları etkinlik, 17 Aralık Salı günü 15.00-20.30 saatleri arasında B1 04-06 numaralı derslikte gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Türk Dünyası Araştırmları Kulübü, güncel sorunlar ve Lozan Anlaşması hakkında öğrencilerimizi bilgilendirmek amacıyla “Lozan Hakkında” başlıklı panel düzenleyecek. Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyelerimizden Dr. Hazal Papuçcular’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Çarşamba günü 15.00-18.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Yapı Kulübü, Mühendislik Fakültesi ile Mimarlık Fakültesi’ne yeni başlayan öğrencilere sektör hakkında bilgi vermek ve baret dağıtmak amacıyla “Benim Baretim” başlıklı bir etkinlik düzenleyecek. İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Emine Fisun Ümer’in konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Çarşamba günü 10.00-14.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

STEAM Club, İngilizce Hazırlık Sınıfı öğrencilerimizi yabancı dil yetkinliklerinin iş hayatındaki önemi ile ilgili somut örnekler üzerinden bilinçlendirmek amacıyla bir söyleşi düzenleyecek. Dr. Göker Nanecik'in konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Çarşamba günü 10.30-12.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesi C Blok B1 numaralı salonda gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi

Kültür Noktası, 18 Aralık Çarşamba günü 16.00-21.00 saatleri arasında “2020 Yılbaşı Etkinliği”ni düzenleyecek. Ataköy yerleşkesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte, İKÜ Çok Sesli Koro, Orkestra İKÜ, Dans Kulübü ve DJ Akademi sahne alacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (İKÜMED), 18 Aralık Çarşamba günü 19.00-00.00 saatleri arasında Beyoğlu- Ltera Avluu Restorant’ta “Yeni Yıl Yemeği” verecek. Ayrıntılı bilgi için: https://www.iku.edu.tr/index.php/tr/duyurular/kulturluler-geleneksel-yeni-yil-yemeginde-bulusuyor

Kampüs Dışı

Endüstri Mühendisliği Kulübü ile Endüstri Mühendisliği Bölümü iş birliğinde, öğrencileri üretim paketleme hattı konusunda bilgilendirmek amacıyla 20 Aralık Cuma günü 08.45-13.00 saatleri arasında Perfetti Van Melle şirketine teknik gezi düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Yeni Medya ve İletişim Kulübü, öğrencilerin QR kodlar ve artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanarak hazırladıkları 2020 temalı içerikleri 20 Aralık Cuma günü 11.00-14.00 saatleri arasında 1A 03-05 STF Seminer Salonu’nda sergileyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Pantone Sanat ve Tasarım Kulübü, Çizgi Film ve Animasyon Kulübü, İletişim Tasarımı Bölümü ve Çizgi Film ve Animasyon Bölümü iş birliğinde, “Adforce - Biraz Ben Biraz Reklam” başlıklı söyleşi ve atölye çalışması düzenlenecek. AdForce Reklamcılık Vakfı Tasarım Sanatçısı Özge Güven’in konuşmacı olacağı etkinlik, 20 Aralık Cuma günü 14.00-17.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Steam Club, İngilizce Hazırlık Sınıfı öğrencilerinin genel kültürlerine ve İngilizce kelime bilgilerine katkıda bulunmak amacıyla 13 Aralık Cuma günü 09.00-13.00 saatleri arasında C Blok Seminer Salonu’nda “Explained: Coding” isimli belgesel filmin gösterimini yapacak.

Şirinevler Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim 3-4 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim 3-4 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 5-6 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 5-6 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim 10-11 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim 10-11 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 12-13 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İKÜ Kültür Noktası, öğrencilerin her hafta belirlenecek bir filmi ya da kitabı göstergebilimsel yaklaşımlarla bilinçli bir şekilde analiz ederek yönetmen/yazar, ülke ve akım hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla “Göstergebilimsel Film ve Kitap Çözümlemeleri Atölyesi”ni düzenleyecek. Eğitmen Dilek Ölmez tarafından yapılacak atölye çalışması, 12 Şubat Çarşamba günü 15.00-18.00 saatleri arasında Kültür Noktası Deneyim ve Gelişim Ofisi’nde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 12-13 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim 17-18 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Kültür Noktası, Eğitmen Serap Duygulu her hafta farklı konu başlıklarının ele alınacağı “Serap Duygulu ile Yeni Nesil Ebeveynlik ve Yeni Nesil Çocuklarla İletişim Eğitimi”ni düzenleyecek. Özellikle PDR öğrencilerimize yönelik olarak gerçekleştirilecek; anne-baba, eğitimci, öğrenci vb. her yaş ve eğitim düzeyinden katılımcılara açık olacak eğitim programının altıncısına, 17 Şubat Pazartesi günü 18.00-21.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim 17-18 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, 2019-2020 Akademik Yılı kapsamında “Günceli Yakalamak” isimli bir seminer programı düzenleyecek. Haliç Üniversitesi’nden Prof. Dr. Arşaluys Kayır’ın “Aldatmak” konusunda öğrencilerimizi bilgilendireceği seminer, 19 Şubat Çarşamba günü 14.00-16.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 19-20 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 19-20 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim 24-25 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim 24-25 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 26-27 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türk İşaret Dili’ni öğrenmeleri ve işitme engellilerle ilgili farkındalık kazanmaları amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 26-27 Şubat tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Matematik sembolleri kullanılarak geçmişten bugüne ve geleceğe düşüncelerin taşınacağı atölye çalışması, 27 Şubat Perşembe günü 16.00-19.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi